Cześć. Gratuluję przejścia pierwszego etapu z czterech, który upoważnia Cię do współpracy.
 
Kolejnym etapem jest budżetowanie się. Najczęściej zgłaszają się do mnie osoby z problemami finansowymi, którym nie starczy od 10 do 10. Proponuje im wtedy metodę oszczędzania. Po co?
 
Ludzie, którzy mają przypływ większej gotówki zaczynają po prostu wariować i rozrzucają pieniądze na prawo i lewo. Oczywiście piszą o pożyczanie kasy, co jest żenujące, bo przepuściły kilka tysięcy w kilka dni na pierdoły . Dlatego każdy z moich partnerów się budżetuje.
 
TEN KROK JEST WYMAGANY a bez niego nie będziemy kontynuować współpracy.
 
Zapoznaj się z metodą oszczędzania, którą promuję i która mi przynosi dużo oszczędności co miesiąc.
 
Życie (55%) Twoich dochodów. Na ten rachunek przelewasz 55% środków jakie masz do wydania na ten miesiąc. Wszystkie Twoje potrzeby, czyli jedzenie, picie, rachunki czy czynsz muszą być tutaj umieszczone.
 
Oszczędności (10%) Twoich dochodów. Te pieniądze nie powinny zostać wydawane codziennie. Możesz je przeznaczyć na inwestycje.
 
Długoterminowe nagłe wydatki (10%) Twoich dochodów. Nagle wydatki, które przydarzają się każdemu. Musisz być przygotowany/a na taki e sytuacje. Nigdy nie wiesz kiedy popsuje Ci się pralka czy telefon.
 
Pieniądze TYLKO dla Ciebie (10%) Twoich dochodów. Pieniądze, które przeznaczasz tylko na swoje przyjemności. Nie dzielisz się nimi z nikim. Możesz je przepuścić jak chcesz.
Ważne, aby co miesiąc ten słoik był pusty.
 
Edukacja oraz szkolenia (10%) Twoich dochodów . Człowiek uczy się całe życie. Warto się kształcić w wielu dziedzinach. Z czasem zacznie interesować Cię wiele rzeczy w marketingu, więc polecam przeznaczyć część środków na dodatkowe materiały, które pomogą Ci odnieść sukces.
 
Inne (5%) Twoich dochodów . Pieniądze możesz przeznaczyć na obdarowywanie innych. Możesz je przekazać na schroniska, pomagać dzieciakom w domu dziecka. Pamiętaj, że pomoc wraca ze zdwojoną siłą.
 
Jak zacząć oszczędzać?
 
Prawo w Polsce nie zabrania Nam posiadania kilku kont bankowych. Sam osobiście korzystam z 6 kont.
 
Tobie polecam założenie tych 6 darmowych kont .
(ewentualnych opłat można prosto uniknąć)
 
W razie pytań pisz do mnie na Facebooku
Lub email – kontakt@mateuszjonczyk.pl
 
BARDZO WAŻNE: Przed wejściem w linki wyczyść ciastka w przeglądarkę, poniżej masz link do
instrukcji)
Mozilla:
https://goo.gl/cphX4v
Chrome:
https://goo.gl/gg6QPV
Opera:
https://goo.gl/scvo60
MacBook:
https://goo.gl/Th0Qru
 
Raiffeisen Polbank
(wystarczy umowa z kurierem)
 
ING Bank Śląski
(wystarczy umowa z kurierem)
 
T-Mobile Usługi Bankowe
(umowa z kurierem+ 1 płatność kartą)
 
Nest Bank
(wystarczy umowa z kurierem)
 
Millennium Bank
(umowa z kurierem + 1 płatność kartą na dowolną kwotę)
 
Alior Bank
(wystarczy umowa z kurierem + 1 płatność na dowolną kwotę)
 
 
Jeśli posiadam już konto w którymś z powyższych banków to załóż w
Idea Banku! (umowa+ aktywacja konta)
 
Korzystaj z metody jak najszybciej i sam/a
sprawdź jak szybko możesz oszczędzać!
 
Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie mateuszjonczyk.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych. Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie. Wykorzystanie pieniędzy, których utrata spowodowałaby drastyczne pogorszenie stanu domowego budżetu, zmiany standardu życia lub kłopoty finansowe, jest stanowczo odradzane.