Najbezpieczniejszą formą przechowywania kryptowalut to tzw. cold wallet.
Ja korzystam z Ledger Nano S który w mojej ocenie jest najlepszy 🙂

LINK DO ZAKUPU LEDGER NANO S

 

 

 

Dla tymczasowych rozwiązań możesz założyć webwallet na Blockchain.info jednak nie polecam korzystać z niego przez dłuższy czas.

Pokaże Ci jak założyć portfel BTC na Blokchain

Kliknij w >>>LINK<<<


1.Klikasz w Stwórz darmowy portfel Bitcoin

2. Wpisujesz e- mail (użyj gmaila), hasło, akceptujesz regulamin, przechodzisz dalej

3. Na maila otrzymujesz potwierdzenie założenie konta i tzw. Identyfikator Twojego portfela, który będziesz musiał wpisywać podczas logowania do swojego konta Blockchain.

4. Podczas logowania będziesz poproszony o potwierdzenie próby poprzez kliknięcie w link który otrzymasz na swojego maila.

5. Podstawowa obsługa konta – wpłata/wypłata


Tutaj kupisz swoje pierwsze Bitcoiny

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie mateuszjonczyk.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych. Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie. Wykorzystanie pieniędzy, których utrata spowodowałaby drastyczne pogorszenie stanu domowego budżetu, zmiany standardu życia lub kłopoty finansowe, jest stanowczo odradzane.