Strach przed czymś nowym jest chyba związany z naszą naturą. Lubimy to co jest nam dobrze znane, ograniczamy się do naszej strefy komfortu. Każdy przejaw wybrnięcia poza nią jest szybko ograniczany przez naszą „zacofaną” podświadomość.

Jak wspominam swój początek z zarabianiem przez internet?
Cóż muszę przyznać, że pewnie jak i Ty żyłem utartymi przekonaniami, że jedynym sensownym sposobem na zarobek jest praca na etacie. Szukałem odpowiedniej oferty umożliwiającej połączenie studiowania z w MIARĘ godziwym zarobkiem, hmm okazało się to jednak awykonalne. Albo pracujesz po 8 godzin, zarabiasz w miarę godziwe pieniądze ale rezygnujesz z jakiegokolwiek życia poza pracą i zajęciami, lub pracujesz wtedy kiedy możesz ale zarobionych pieniędzy prawie wystarczy na dojazd i kserówki 🙂

Sfrustrowany zacząłem szukać innych rozwiązań, dorwałem się do laptopa – google – jak zarobić przez internet i ciach! Trafiłem na swojego mentora/sponsora(osobę którą Cię wprowadza w biznes), kontakt, wymiana numerów, rozmowa i szybka decyzja o podjęciu działania. Początkowo z lekkim niedowierzaniem brałem się za wykonywanie zleconych mi zadań ale z dnia na dzień przekonywałem się coraz bardziej o możliwościach pracy przez internet i o tym w czym tkwi problem strachu przed nowymi rozwiązaniami jak właśnie praca przed ekranem komputera. Cholernie trudnym zadaniem było uświadomić sobie, że właśnie wszystkie ograniczenia i bariery które napotykamy tworzą się tylko i wyłącznie w naszej głowie!Jeśli nastawisz się, że coś jest trudne lub wręcz niemożliwe do wykonania to los tak Tobą pokieruje, że takie właśnie się stanie! Natomiast jeśli powiesz sobie, że coś jest proste to takie właśnie będzie. Potęga umysłu !

Przełamanie swoich wewnętrznych oporów, nauka nowych rzeczy skutkuje zarobkiem w ciągu pierwszych 3 tygodni większym niż moja mama zarabia w ciągu miesiąca na etacie:) Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia więc czekam na kolejne miłe dla oka kwoty na moim koncie.

Pamiętaj, jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu zacznij od swojego nastawienia!