W czerwcu 2018 uruchomiono oficjalnie kopalnie MINING EXPRESS. Całość to ogromny budynek (hala + pomieszczenia biurowe)  w miejscowości Krasnohrad na Ukrainie. Miejsce powstania kopalni nie jest przypadkowe, cena prądu na Ukrainie jest jedną z najtańszych na świecie a sam rząd bardzo przychylnie traktuje całą branżę. W samej kopalni zadbano o wiele detali takich jak loga firmy w widocznych miejscach, sala konferencyjna, przeszklone ściany z widokiem na koparki czy duże ekrany z monitoringiem sprzętu. Wszystko robi bardzo dobre wrażenie. Cały projekt przygotowywany był ponad 12 miesięcy, zainwestowano ponad 80 mln dolarów.

Zarejestruj się z tego linku i zostań nowoczesnym górnikiem kryptowalut — > LINK DO REJESTRACJI

Krótka prezentacja PDF

Dlaczego warto?

 • pakiety miningowe w kwocie 100$ , 500$ , 1200$ oraz 20000$, najmniejsza cena na rynku za 1MH/s (porównanie na grafice niżej)
 • 40% dochodów przeznaczone jest na prowizje w plan marketingowy w postaci 9 różnych bonusów dla partnerów,
 • pula pracuje tak długo, aż zarobi dla nas 200% w BTC,
 • realnie stojąca i działająca kopalnia z 6 000 urządzeń rozmieszczonych na 67000 m2 (w ciągu miesiąca podłączenie kolejnej partii 13 tys urządzeń, do końca roku ma działać 70 tys koparek !),
 • koszt prądu to około 12 groszy (Ukraina),
 • oprogramowanie wybiera najlepszą, najbardziej opłacalną kryptowalutę dnia i ją wydobywa,
 • codzienne automatyczne płatności w BTC i Ethereum (wkrótce) w naszym portfelu,
 • plan kompensacyjny BINARNY, 5% z mniejszej nogi – ograniczenie 4000$ dziennie jako zabezpieczenie naszego biznesu!
 • najnowsza technologia chłodzenia
 • żywotność maszyn z gwarancją na 4 lata
 • transparentni właściciele

Pakiet wydobywczy w Maining Express nie ma ograniczenia czasowego tak jak to występuje w innych kopalniach! Pracuje aż do osiągnięcia 200 % wartości inwestycji w Bitcoinie lub Ethereum, dlatego w przypadku nagłego wzrostu ceny wartości Bitcoina/Etherum nasze zyski mogą być znacznie wyższe!

Zakup mocy wydobywczej to najprostszy sposób zarabiania na kryptowalutach, jedyne co Cię interesuje po dokonaniu inwestycji to okresowe wypłaty urobku 🙂

Zarejestruj się z tego linku i zostań nowoczesnym górnikiem kryptowalut — > LINK DO REJESTRACJI

W przypadku pytań pisz do mnie na FACEBOOKU

Poniżej kilka fotografii z ostatniego wypadu mojego sponsora i jego ekipy do kopalni Mining Express

   

>> Zarejestruj się tutaj <<

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie mateuszjonczyk.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych. Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie. Wykorzystanie pieniędzy, których utrata spowodowałaby drastyczne pogorszenie stanu domowego budżetu, zmiany standardu życia lub kłopoty finansowe, jest stanowczo odradzane.